Overval op Bezaanjachtplein in Amsterdam
De brandweer van Amsterdam is donderdag 5 februari gealarmeerd voor een overval op Bezaanjachtplein. De melding werd om 14:40 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Amsterdam, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Amsterdam 1139 keer gealarmeerd en moest de ambulance 6079 keer naar die plaats toe.