Ambulance met spoed naar Het Fort in De Kwakel
Een ambulance is zaterdag 10 mei met spoed uitgereden naar De Kwakel voor een medisch incident aan Het Fort. De melding werd om 20:29 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.
De Kwakel is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in De Kwakel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van De Kwakel 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 33 keer naar die plaats toe.