Persoon te water op Stammerhove in Diemen, traumaheli gealarmeerd
Op de Stammerhove in Diemen is zondagnacht een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer half 3 in de nacht bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
De plaats Diemen valt onder de P2000-regio Noord-Holland. De hulpdiensten in Diemen, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Diemen 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.