Traumahelikopter ingezet voor voertuig te water op Buitensingel in Amsterdam-Duivendrecht
Bij een ongeval op de Buitensingel in Amsterdam-Duivendrecht is zondagmiddag een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde iets na een uur 's middags. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook zijn er twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Amsterdam-Duivendrecht valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Amsterdam-Duivendrecht gestuurden moest 9 keer naar die plaats toe.