Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Mr.P.J.Troelstralaan in Weesp
Bij een ongeval op de Mr.P.J.Troelstralaan in Weesp zijn woensdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
De eerste melding kwam vlak na zes uur in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Weesp valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 24 keer naar Weesp gestuurd en moest de ambulance 174 keer naar die plaats toe.