Ongeval met letsel op A27 in Blaricum
Op de A27 in Blaricum heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 6 in de middag. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Blaricum valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 15 keer naar Blaricum gestuurd en moest de ambulance 438 keer naar die plaats toe.