Ongeval met letsel op Kooltjespad in Blaricum
De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan het Kooltjespad in Blaricum.
De melding kwam rond kwart over vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Blaricum is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in Blaricum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Blaricum is de afgelopen 30 dagen 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 198 keer naar die plaats toe.