Assistentie bij reanimatie in Bussum
De brandweer van Bussum is donderdag 26 maart gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie. De melding werd om 11:43 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Bussum, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Bussum is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in Bussum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bussum 16 keer gealarmeerd en moest de ambulance 169 keer naar die plaats toe.