Reanimatie op Generaal de la Reijlaan in Bussum, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een reanimatie aan Generaal de la Reijlaan in Bussum. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam donderdagmiddag bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Bussum is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in Bussum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Bussum is de afgelopen 30 dagen 52 keer gealarmeerd. De ambulance moest 190 keer naar die plaats toe.