Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Vreelandseweg in Kortenhoef
Op de Vreelandseweg in Kortenhoef heeft zondagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond tien over half 3 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Kortenhoef valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in Kortenhoef, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 9 keer naar Kortenhoef gestuurd en moest de ambulance 26 keer naar die plaats toe.