Auto te water bij sluis Kortenhoef, slachtoffer met spoed naar ziekenhuis
Woensdagavond rond half twaalf is op de straat Loosdrecht in Kortenhoef een auto gecrasht. De auto kwam in het water terecht bij sluis Het Hemeltje met de N201 (Vreelandseweg). Volgens de getuige is het slachtoffer zwaargewond geraakt en met spoed naar het ziekenhuis AMC in Amsterdam vervoerd. De politie onderzoekt hoe het ongeluk precies kon gebeuren, maar het lijkt erop dat de automobilist in een flauwe bocht eerst een boom raakte en daarna te water ging. De medische toestand van het slachtoffer is op dit moment niet duidelijk.
Het ongeval gebeurde rond tien voor half 12 in de avond. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook zijn er drie ambulances naar het incident gestuurd. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Kortenhoef valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in Kortenhoef, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Kortenhoef gestuurd. De ambulance moest 46 keer naar die plaats toe.