Ongeval met letsel op A6 in Naarden
Op de A6 in Naarden heeft dinsdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart over acht 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Naarden is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Gooi en Vechtstreek. De hulpdiensten in Naarden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 11 keer naar Naarden gestuurd en moest de ambulance 98 keer naar die plaats toe.