Assistentie bij reanimatie op Teding van Berkhoutlaan in Aerdenhout
De brandweer van Aerdenhout is zondag 8 oktober gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Teding van Berkhoutlaan. De melding werd om 07:20 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Aerdenhout, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Aerdenhout is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Aerdenhout reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Aerdenhout 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 12 keer naar die plaats toe.