Buitenbrand op Venneperweg in Beinsdorp
De brandweer van Beinsdorp is zaterdag 4 januari gealarmeerd voor een buitenbrand op de Venneperweg. De melding werd om 17:47 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Beinsdorp, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Beinsdorp is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Beinsdorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Beinsdorp 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.