Stormschade op Bloemendaalseweg in Bloemendaal
De brandweer van Bloemendaal is zondag 30 augustus gealarmeerd voor een stormschade op de Bloemendaalseweg. De melding werd om 03:21 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Bloemendaal, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Bloemendaal is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Bloemendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bloemendaal 7 keer gealarmeerd en moest de ambulance 29 keer naar die plaats toe.