Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A9 in Boesingheliede

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
16 juli 2022 02:11

Bij een ongeval op de A9 in Boesingheliede zijn zaterdagnacht mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.

De eerste melding kwam ongeveer kwart over 2 in de nacht bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

Boesingheliede is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Boesingheliede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Boesingheliede gestuurd. De ambulance moest 7 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

02:11
ongeval materieel a9 li boesingheliede
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk
02:28
ongeval letsel a9 li boesingheliede
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk