Ongeval met letsel op N205 in Cruquius
Op de N205 in Cruquius heeft donderdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 9 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er is ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Cruquius valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Cruquius, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Cruquius gestuurd en moest de ambulance 10 keer naar die plaats toe.