Traumaheli naar Wolff en Dekenlaan in Driehuis
Dinsdag 10 december is de traumaheli met spoed naar de Wolff en Dekenlaan in Driehuis gegaan. De melding werd om 09:06 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Kennemerland.
Driehuis is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Driehuis reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Driehuis 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 12 keer naar die plaats toe.