Ongeval met letsel op Gijsbrecht van Aemstelstraat in Haarlem

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
30 januari 2025 15:57

Bij een ongeval op de Gijsbrecht van Aemstelstraat in Haarlem zijn donderdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.

Het ongeval gebeurde vlak na vier uur 's middags. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

Haarlem is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Haarlem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 151 keer naar Haarlem gestuurd en moest de ambulance 797 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

15:57
ongeval letsel gijsbrecht van aemstelstraat haarlem
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk