Ongeval met letsel op Koudenhorn in Haarlem
De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Koudenhorn in Haarlem.
De melding kwam rond kwart voor zes 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Haarlem is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Haarlem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Haarlem 139 keer gealarmeerd. De ambulance moest 771 keer naar die plaats toe.