Ongeval met letsel op Leidsevaart in Haarlem
De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Leidsevaart in Haarlem.
De melding kwam rond half drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Haarlem is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Haarlem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Haarlem is de afgelopen 30 dagen 123 keer gealarmeerd. De ambulance moest 793 keer naar die plaats toe.