Gaslekkage op Jacob van Oostzanenstraat in Heemskerk
De brandweer is donderdagavond uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Jacob van Oostzanenstraat in Heemskerk.
De melding kwam vlak na zeven uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Heemskerk is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Heemskerk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Heemskerk is de afgelopen 30 dagen 18 keer gealarmeerd. De ambulance moest 187 keer naar die plaats toe.