Persoon te water in IJmuiden
De hulpdiensten zijn in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt na een melding over een persoon te water in IJmuiden. Onduidelijk is of er iemand gewond is geraakt. Wel is ook een ambulance gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart over twaalf 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
IJmuiden is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in IJmuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van IJmuiden 34 keer gealarmeerd. De ambulance moest 187 keer naar die plaats toe.