Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Busch en Dam in Uitgeest
Bij een ongeval op de Busch en Dam in Uitgeest zijn vrijdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
Het ongeval gebeurde rond tien voor half 9 's ochtends. Er zijn, naast de traumaheli, ook twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Uitgeest is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Uitgeest reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 11 keer naar Uitgeest gestuurd. De ambulance moest 59 keer naar die plaats toe.