Traumahelikopter ingezet bij reanimatie op de Favaugeplein in Zandvoort
De hulpdiensten zijn zaterdagavond uitgerukt voor een reanimatie aan de de Favaugeplein in Zandvoort. De melding kwam om ongeveer kwart voor 7 bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar het incident gestuurd om hulp te verlenen en ook de traumahelikopter is gealarmeerd.
De plaats Zandvoort valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Zandvoort, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer van Zandvoort is de afgelopen 30 dagen 34 keer gealarmeerd. De ambulance moest 114 keer naar die plaats toe.