Gaslucht op Lyceumstraat in Alkmaar
De brandweer van Alkmaar is vrijdag 30 september gealarmeerd voor een gaslucht op de Lyceumstraat. De melding werd om 21:29 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Alkmaar, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Alkmaar is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Alkmaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Alkmaar 58 keer gealarmeerd en moest de ambulance 452 keer naar die plaats toe.