Reanimatie op P.C.Boutensstraat in Alkmaar, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt voor een reanimatie aan de P.C.Boutensstraat in Alkmaar. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam in de nacht van vrijdag op zaterdag bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Alkmaar is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Alkmaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Alkmaar is de afgelopen 30 dagen 50 keer gealarmeerd. De ambulance moest 451 keer naar die plaats toe.