Reanimatie op Kortenaerkade in Alkmaar, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een reanimatie aan de Kortenaerkade in Alkmaar. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam dinsdagavond bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Alkmaar is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Alkmaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Alkmaar 57 keer gealarmeerd. De ambulance moest 521 keer naar die plaats toe.