Persoon te water op Molenvaart in Anna Paulowna, traumaheli gealarmeerd
Op de Molenvaart in Anna Paulowna is zaterdagmiddag een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
Het incident gebeurde rond half 5 in de middag. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook zijn er twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
Anna Paulowna is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland. De hulpdiensten in Anna Paulowna reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Anna Paulowna is de afgelopen 30 dagen 155 keer gealarmeerd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.