Vrouw aangereden in Bergen
Zaterdagmiddag is een vrouw zwaargewond geraakt nadat deze werd aangereden door een automobilist. Dit gebeurde op de Kogendijk in Bergen.
De scooterbestuurster wilde de Kogendijk oversteken, maar zag niet dat er een auto aankwam.
De vrouw is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De Kogendijk was van beide kanten afgesloten voor het verkeer. Een berger zal de auto komen ophalen.
Het ongeval gebeurde rond kwart voor 3 in de middag. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Bergen valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 4 keer naar Bergen gestuurd en moest de ambulance 77 keer naar die plaats toe.