Ambulance met spoed naar Meester Quantplein in Bergen
Een ambulance is vrijdag 24 oktober met spoed uitgereden naar Bergen voor een medisch incident aan Meester Quantplein. De melding werd om 2:22 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Bergen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Bergen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bergen 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 50 keer naar die plaats toe.