Ambulance met spoed naar Abdij in Blokker
Een ambulance is vrijdag 11 juli met spoed uitgereden naar Blokker voor een medisch incident aan Abdij. De melding werd om 17:24 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Blokker is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Blokker reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Blokker 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 33 keer naar die plaats toe.