Persoon te water op Burgerdijk in Den Burg, traumaheli gealarmeerd
Op de Burgerdijk in Den Burg is zaterdagmiddag een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
De eerste melding kwam rond half 2 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook zijn er twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
Den Burg is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland. De hulpdiensten in Den Burg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Burg 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.