Brandgerucht op Timorlaan in Den Helder
De brandweer van Den Helder is maandag 29 augustus gealarmeerd voor een brandgerucht op de Timorlaan. De melding werd om 04:53 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Den Helder, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Den Helder is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Den Helder reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Helder 67 keer gealarmeerd en moest de ambulance 292 keer naar die plaats toe.