Ongeval met letsel op Zuidstraat in Den Helder, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn vrijdagavond uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de Zuidstraat in Den Helder. Behalve een ambulance is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart over acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Helder is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Den Helder reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Helder 36 keer gealarmeerd. De ambulance moest 300 keer naar die plaats toe.