Traumaheli gealarmeerd voor incident op Pluto in Den Helder
Een ambulance is maandag 5 mei met spoed uitgereden naar Den Helder voor een medisch incident aan Pluto. De melding werd om 14:42 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Den Helder is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Den Helder reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Den Helder is de afgelopen 30 dagen 39 keer gealarmeerd. De ambulance moest 313 keer naar die plaats toe.