Ongeval met letsel op Hoeverweg in Egmond aan den Hoef
Bij een ongeval op de Hoeverweg in Egmond aan den Hoef zijn zaterdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam kort na acht uur in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Egmond aan den Hoef valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Egmond aan den Hoef, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Egmond aan den Hoef gestuurd. De ambulance moest 19 keer naar die plaats toe.