Ongeval met letsel op Jan Dirk z'n Dal in Egmond aan Zee
De hulpdiensten zijn zondagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Jan Dirk z'n Dal in Egmond aan Zee.
De melding kwam rond half twaalf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Egmond aan Zee is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Egmond aan Zee reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Egmond aan Zee is de afgelopen 30 dagen 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 32 keer naar die plaats toe.