Ongeval met letsel op Meeuwenlaan in Enkhuizen
De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Meeuwenlaan in Enkhuizen.
De melding kwam rond kwart voor vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Enkhuizen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Enkhuizen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Enkhuizen 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 106 keer naar die plaats toe.