Voertuig te water op Esdoornlaan in Grootebroek
De hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt na een melding over een voertuig te water op de Esdoornlaan in Grootebroek. Bij het incident is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt.
De melding kwam rond kwart over acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Naast meerdere ambulances werd ook een traumahelikopter gealarmeerd. Uit onder andere Bovenkarspel is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Grootebroek is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Grootebroek reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Grootebroek 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 59 keer naar die plaats toe.