Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A.C. de Graafweg in Heerhugowaard
Op de A.C. de Graafweg in Heerhugowaard heeft maandagnacht een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 5 in de nacht. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Heerhugowaard valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Heerhugowaard, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 41 keer naar Heerhugowaard gestuurd en moest de ambulance 264 keer naar die plaats toe.