Ongeval met letsel op Amstel in Heerhugowaard
De hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Amstel in Heerhugowaard.
De melding kwam rond half tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Heerhugowaard is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Heerhugowaard reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Heerhugowaard is de afgelopen 30 dagen 39 keer gealarmeerd. De ambulance moest 271 keer naar die plaats toe.