Persoon te water op Kolfbaan in Hoorn, traumaheli gealarmeerd
Door nog onbekende oorzaak is woensdagochtend mogelijk iemand gewond geraakt toen deze in het water terecht kwam.
Het incident gebeurde vlak na twaalf uur in de ochtend. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Hoorn valt onder de P2000-regio Noord-Holland. De hulpdiensten in Hoorn, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hoorn 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.