Ambulance met spoed naar Poldermolen in Hoorn
Een ambulance is donderdag 14 augustus met spoed uitgereden naar Hoorn voor een medisch incident aan Poldermolen. De melding werd om 17:56 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Hoorn is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Hoorn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hoorn 41 keer gealarmeerd. De ambulance moest 313 keer naar die plaats toe.