Voertuigbrand op Dissel in Medemblik
De brandweer is zaterdagochtend uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op Dissel in Medemblik.
De melding kwam vlak voor zeven uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Medemblik is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Medemblik reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Medemblik 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 65 keer naar die plaats toe.