Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op A7 in Oudendijk
Op de A7 in Oudendijk heeft maandagnacht een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 5 in de nacht. Over de toedracht van het incident is nog niets bekend.
De plaats Oudendijk valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Oudendijk, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 2 keer naar Oudendijk gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.