Traumahelikopter ingezet voor voertuig te water op Groenveldweg in Oudkarspel
Op de Groenveldweg in Oudkarspel heeft zondagmiddag een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond half 4 in de middag. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook zijn er twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
Oudkarspel is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Oudkarspel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 3 keer naar Oudkarspel gestuurd. De ambulance moest 15 keer naar die plaats toe.