Ambulance met spoed naar Antaresstraat in Oudorp
Een ambulance is vrijdag 5 september met spoed uitgereden naar Oudorp voor een medisch incident aan de Antaresstraat. De melding werd om 11:54 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Oudorp is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Oudorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Oudorp 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 22 keer naar die plaats toe.