Ongeval met letsel op Noordervaart in Schermerhorn
Op de Noordervaart in Schermerhorn heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond half 7 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Schermerhorn valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Schermerhorn, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 2 keer naar Schermerhorn gestuurd. De ambulance moest 5 keer naar die plaats toe.