Traumaheli naar Grote Sloot in Sint Maartensbrug
Vrijdag 1 maart is de traumaheli naar Grote Sloot in Sint Maartensbrug gegaan. De melding werd om 14:21 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Noord-Holland Noord.
Sint Maartensbrug is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Sint Maartensbrug reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Sint Maartensbrug 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 3 keer naar die plaats toe.